Pacolli: Krenar me ju vajza! 

Volejboll

Pacolli: Krenar me ju vajza! 

Nga: K. G. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 17:38
Pacolli: Krenar me ju Vajza! 

Klubi i volejbollit M-Technologie është kampion i ri i Kosovës. 

Presidenti i KV M-Technologie, Rrustem Pacolli, përgëzon volejbollistet për angazhim dhe triumfin në kampionat. 

“Kënaqësi të jesh në krye të një klubi sportiv që arrin majat e volejbollit në Kosovë. 

Urime vajzave, stafit teknik, administrativ dhe te gjithë simpatizuesve për angazhimin maksimal, me rastin e fitores së titullit Kampion i Kosovës në Volejboll, Superliga e Femrave. Krenar me ju Vajza! Do jem çdo herë pranë jush dhe në përgjithësi sportit kosovar”, shkruan Pacolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat