Ja si duket renditja e Kampionatit të Kosovës

Volejboll

Ja si duket renditja e Kampionatit të Kosovës

Më: 27 korrik 2020 Në ora: 00:04
Ja si duket renditja e Kampionatit të Kosovës

Është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U18 M/F.

Pas pjesëmarrjes së 27 ekipeve, 21 në kategorinë e femrave dhe 7 në kategorinë e meshkujve u arritën këto këto rezultate:

Femrat:

Image

1. Melirona Abdullahu & Yllka Jashari (Kastrioti)

2. Amela Llugaliu & Erëza Rushiti (M-Technologie)

3. Eriona Shaqiri & Margarita Bojniku (Prishtina Elite)

Meshkujt:

1. Endi Zejna & Edon Ibrahimi (Luboteni)

2,. Eron Murseli & Erion Bajrami (Drita)

3. Yll Salihu & Enes Shabani (Prishtina)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat