Interesimi i ekipeve është mjaft i madh 

Volejboll

Interesimi i ekipeve është mjaft i madh 

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 18:58
Interesimi i ekipeve është mjaft i madh 

Sot në ambientet e Holiday Resort ka filluar Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U20.

Interesimi i ekipeve për pjesëmarrje është mjaft i madh, ku në konkurrencën e femrave po marrin pjesë gjithsej 19 ekipe, ndërsa në atë të meshkujve 16, njofton Federata e Volejbollit të Kosovës.

Deri me tash janë zhvilluar disa përballje interesante. 

Garat e Beach Vollyet mbahet për çdo vit dhe si gjithmonë janë atraktive, megjithëse tani zhvillohen pa shikues për shkak të rrezikut nga koronavirusit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat