Organizimi i lojës në duar të Aneta Beqirit!

Volejboll

Organizimi i lojës në duar të Aneta Beqirit!

Më: 21 gusht 2020 Në ora: 16:44
Organizimi i lojës në duar të Aneta Beqirit!

Volejbollistja Aneta Beqiri  firmos me klubin e ri, Fer Volley nga Ferizaj.

“Organizimi i lojës në duar të Aneta Beqirit!

“Pjesë e kombëtares së Kosovës U-19 , pasuesja më e mirë për u-18 si dhe kampione për këtë gjeneratë. Aneta ishte pjesë e 6 së parë te klubi volejbollit Kastrioti.

Si kryetari Arlind Ibrahimi ashtu edhe trajneri Edon Ibrahimi mirëpresin këtë transfer , pasi bëhet fjalë për një pasuese me të ardhme të ndritur përpara ...

Anetës i dëshirojmë suksese në sezonin e ri. Vazhdojm tutje...”, njofton KV Fer Volley.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat