Fer Volley me kryetar dhe kryesi të re

Volejboll

Fer Volley me kryetar dhe kryesi të re

Më: 16 tetor 2020 Në ora: 13:21
Fer Volley me kryetar dhe kryesi të re

 Klubi i sapothemeluar i volejbollit Fer Volley (femrat) ka mbajtur Kuvendin dhe ka zgjedhur organet drejtuese!

“Me 15.10.2020 në ambientet e restorant ‘Vata’ u mbajt mbledhja e kuvendit. Në këtë mbledhje ishte i pranishëm edhe zyrtari komunal  Bashkim Haxhimusa i cili përcolli nga afër kuvendin. 

Kryetar u zgjodh Arlind Ibrahimi, nënkryetare Magbule Kurti; anëtarët e Bordit: Arlind Ibrahimi, Gresa Raçi, Aneta Beqiri, Nazmije Ibrahimi dhe Edon Ibrahimi. Këshilli mbikëqyrës: Dajlan Sylejmani – kryesues; Bleron Selimi, Florinda Ukshini dhe nënpunës zyrtarë Eduard Kurti.

Image

Në ditët në vazhdim do të ju njoftojmë për objektivat e klubit, fillimin e kampionatit si dhe oraret e stërvitjeve”, njofton KV Fer Volley.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat