M-Technologie në stilin e kampiones

Volejboll

M-Technologie në stilin e kampiones

Nga: K.Goca Më: 24 tetor 2020 Në ora: 16:18
M-Technologie në stilin e kampiones

Ekipi i M-Technologie nga Prishtina, në stilin e kampiones, shënojnë fitoren e dytë në kampionat.

Vashat prishtinase triumfuan si mysafitre me rezultat 3:0 (25:4, 25:13, 25:9).

Naser Krasniqi, kryetrajner i Prishtinës, komplimenton vajzat për angazhim dhe për fitoren e dytë.

Ai është i kënaqur me nivelin që treguan dhe që shënuan fitoren e dytë rresht, duke paralajmëruar edhe rivalet tjera, se i njëjti fat do t’i pres.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat