Skenderaj kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës 

Volejboll

Skenderaj kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës 

Nga: K.G. Më: 5 nëntor 2020 Në ora: 21:39
Skenderaj kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës 

Volejbollistet e Skenderajn kualifikohen në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në volejboll.  

Skenderaj e mposhti me rezultat 3:0 Fer Volley nga Ferizaj. 

“Një superparaqitje e KV Skenderaj ndaj një ekipi shumë të mirë KV Fer Volley, i cili ditë me parë u përforcua me dy lojtare nga Shqipëria”, njofton KV Skenderaj. 

Në gjysmëfinale janë kualifikuar M-Technologie, Drita nga Gjilani, Prishtina F dhe Skenderaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat