Disa sfida interesante në volejboll

Volejboll

Disa sfida interesante në volejboll

Më: 13 mars 2021 Në ora: 12:05
Disa sfida interesante në volejboll

Këtë vikend nisin garat edhe në Ligen e Parë të Kosovës në volejboll.

Në konkurencen e femrave ekipet janë të ndara në dy grupe me nga nëntë skuadra, ndërsa në konkuremcen e meshkujve janë shtatë skuadra në një grup.

Sezoni pranveror do të sjellë ndeshje mjaft interesante edhe në Ligën e Parë.

Image

Pritet ndeshje intesante dhe secila skuadër kërkon pikë maksimale.

Image

Orari i ndeshjeve

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat