Ilmie Baca thyen rekordin e pikëve 

Volejboll

Ilmie Baca thyen rekordin e pikëve 

Nga: K.G. Më: 21 mars 2021 Në ora: 12:31
Ilmie Baca thyen rekordin e pikëve 

Volejbollistja e talentuar, Ilmie Baca, ka thyer rekordin e pikëve gjatë ndeshjes së djeshme.

Ajo është anëtare e junioreve të Fushës Kosovës dhe prej volejbollisteve më të talentuar në vendin tonë.

“Junioret tona e përforcojnë kreun e tabelës pas fitores 2:1 që shënuan kundër ekipit M Technologie.

Pasuesja jone Ilmie Baca theu rekordin e pikëve të shënuar drejt nga shërbimi ACE, duke shënuar 14 të tilla brenda setit.

Përpara shpresat tona e të qytetit!”, shkruan në faqen e KVF Fushë Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat