Drita shpreson se do të stoliset me titullin e kampionit 

Volejboll

Drita shpreson se do të stoliset me titullin e kampionit 

Nga: K.G. Më: 2 prill 2021 Në ora: 15:10
Drita shpreson se do të stoliset me titullin e kampionit 

Volejbolli femëror po futet në fazën e fundit të garave. 

Po zhvillohet luftë e ashpër për titullin e kampionit. Drita nga Gjilani me një këmbë është në finalen e madhe. 

Lorik Ilazi, trajner i Dritës, është optimist me vashat e tij, se do të rikthejnë titullin në vitrina e klubit.

“Sonte me fillim nga ora 20:00, zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale në konkurrencën e femrave në mes të Fushë Kosovës dhe Dritës. Ndeshja do të luhet në Gjilan. 

Ndeshja tjetër gjysmëfinale luhet të dielën në Prishtinë me fillim nga ora 15:00. Skenderaj takohet me M Technologie në ndeshjen e kthimit. 

Drita dhe M Technologie kanë shënuar fitore në ndeshjet e para dhe në rast se fitojnë edhe në ndeshjet e dyta, kualifikohen për në finale të play-off-it”, shkruan në faqen e FVK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat