Drita një mace e zezë për kampionin

Volejboll

Drita një mace e zezë për kampionin

Nga: K.G. Më: 4 prill 2021 Në ora: 13:41
Drita një mace e zezë për kampionin

Drita nga Gjilani është shndërruar një mace e zezë për kampionin në fuqi Ferizaj!

Drita ka triumfuar me rezultat 3:1 (28:26, 25:16, 22:25, 25:22) ndaj Ferizajt vendas.

“KV Drita mposht kampionin aktual të volejbollit në Ferizaj 1:3 në sete.

Djemtë e Dritës po tregojnë formën e lartë që po kalojnë duke vazhduar me super ndeshje dhe fitoren e radhës në parket, kësaj radhe kundër kampionit aktual, KV Ferizaj”, shkruan në faqen e KV Drita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat