Kajtazi: Pikë dardha, bie nën dardhë!

Volejboll

Kajtazi: Pikë dardha, bie nën dardhë!

Nga: K.G. Më: 4 prill 2021 Në ora: 22:56
Kajtazi: Pikë dardha, bie nën dardhë!

Kryetrajneri i Prishtina Volley, Xhavit Kajtazi, mburret me Adriatik dhe Jon Kajtazin. Ai ka bërë një postim interesant, duke e përdorur një shprehje të bukur popullore.    

“Pikë dardha, bie nën dardhë!

Me Adriatikun dhe Jonin, pas ndeshjes se sotme Prishtina Volley-M-Peja 0:3 /20:25, 24:26, 14:25/.

Ju jeni krahët e  mi, unë jam mburoja juaj!”, ka shkruar Kajtazi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat