Kombëtarja e Kosovës stërvitet në Istog

Volejboll

Kombëtarja e Kosovës stërvitet në Istog

Më: 23 prill 2021 Në ora: 23:08
Kombëtarja e Kosovës stërvitet në Istog

Kombëtarja e Kosovës në volejboll te vajzat, ka arritur në Istog, ku do të zhvillojë fazën e përgatitjeve, në prag të kualifikimeve për EuroVOLLEY 2021.

Gjithçka ka shkuar sipas planit të përpiluar nga përzgjedhësi Lorik Ilazi dhe ditëve në vazhdim pritet të intensifikohen përgatitjet dhe niveli i tyre.

Stërvitja e parë u mbajt sot, kurse ditëve në vijim do të zhvillohen nga dy stërvitje çdo ditë.

Orari i stërvitjeve:

09:00-11:00, sesioni i paradites

18:00-20:30, sesioni i pasdites/mbrëmjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat