Sylejmani: Kosovë, do të të përfaqësojmë ashtu siç e meriton

Volejboll

Sylejmani: Kosovë, do të të përfaqësojmë ashtu siç e meriton

Nga: K.G. Më: 30 prill 2021 Në ora: 17:03
Sylejmani: Kosovë, do të të përfaqësojmë ashtu siç e meriton

Volejbollistja e Kombëtares së Kosovës, Dhuratë Sylejmani, zotohet se do të jap maksimumin në kualifikimet për CEV EuroVolley.

Ajo tha se do të përfaqësojnë Kosovën ashtu si i ka hije. 

Kosova është në grupin D me Malin e Zi, Finlandën dhe Sllovakinë.

Ndeshjen e parë do të zhvillojnë me 5 maj, në orën 20.00 në Podgoricë.

"Kosovë, do të të përfaqësojmë ashtu siç e meriton. Emri të cilin e mbajmë do të shndrisë nga dëshira për atë që do te bëjmë për këtë fanellë”, tha Sylejmani për faqen e FVK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat