Drita - Peja, luhet sonte finalja e dytë

Volejboll

Drita - Peja, luhet sonte finalja e dytë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 11:37
Drita - Peja, luhet sonte finalja e dytë

Ndeshja e dytë finale e serisë së Play-OFF në Superligën e djemve, do të zhvillohet të enjten më 6 maj 2021.

Finalja e dytë do të zhvillohet në “Bashkim Selishta-Petriti” dhe takon Dritën me Pejën.

Ndeshjen e parë finale e kishte fituar në fundjavë Peja, me rezultat 3:1.

Finalja e dyte transmetohet drejtpërdrejt në Art Motion, të enjten nga ora 19:00.

Kampion shpallet klubi që i fiton 3 ndeshje në finale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat