Vlera kalon me sukses intervenimin kirurgjik

Volejboll

Vlera kalon me sukses intervenimin kirurgjik

Më: 12 maj 2021 Në ora: 16:38
Vlera kalon me sukses intervenimin kirurgjik

Volejbollistja e KV Prishtina, Vlera Hajrizi është operuar me sukses, pas lëndimit të pësuar së fundi.

Hajrizi është vizituar sot nga presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi.

Duke i uruar shërim të shpejtë, drejtuesit e FVK-së i kanë ofruar mbështetjen e parezervë deri në shërimin e plotë dhe rikthimin në lojën e bukur të volejbollit.

Gjinovci dhe Nikqi, kanë pranuar falënderime për kujdesin e treguar, që është i një rëndësie të veçantë për secilin prej sportistëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat