Ndryshon stil sportistja e njohur e Kosovës

Volejboll

Ndryshon stil sportistja e njohur e Kosovës

Nga: K.G. Më: 23 maj 2021 Në ora: 19:32
Ndryshon stil sportistja e njohur e Kosovës

Disa nga ish sportistet e njohura në Kosovë, ndryshojnë edhe stilin e veshjes.

Së fundi ka ndryshuar stilin e veshjes edhe ish volejbollistja e mirënjohur Afërdita Sadiku.

Ajo ka qenë edhe anëtare e Kombëtares së Kosovës dhe prej lojtareve më të mira në vitet e pasluftës.

Me stilin e ri të veshjes duke shumë më e bukur për fansat e saj.

Ndryshe është profesoreshë dhe njihet për zbatim të punës në përpikëri.

Duhet theksuar se ajo përveç që ka luajtur për Kastriotin e Ferizajt, një periudhë edhe në Teutë të Durrësit dhe në Itali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat