Malisheva fiton titullin e kampionit U16

Volejboll

Malisheva fiton titullin e kampionit U16

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 23:55
Malisheva fiton titullin e kampionit U16

Në finalen e Play Off-it të zhvilluar në mes të Malishevës dhe Feronikelit nga Drenasi, ekipi nga Malisheva ka arritur të fitoj ndeshjen. 

Më këtë fitore të arritur Malisheva është shpallur Kampion i Kosovës U16, për vitin 2020/2021.

Federata e Volejbollit e Kosovës uron KV Malishevën për titullin e Kampionit.

Një sukses i madh për të rinjtë e Malishevës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat