Gjithçka është gati për spektaklin e radhës

Volejboll

Gjithçka është gati për spektaklin e radhës

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 15:00
Gjithçka është gati për spektaklin e radhës

Në fundjavë zhvillohen garat e Kampionatit të Kosovës në Beach Volley.

Gjithçka është gati për spektaklin e radhës, me garën e dytë për këtë vit.

Kampionati U18 do të mbahet në fushat e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sporteve në Prishtinë.

Të drejtë pjesëmarrje në kampionat kanë të gjithë lojtarët e lindur në vitin 2004 e më të rinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat