Shtyhet kampionati i beach volley U-18

Volejboll

Shtyhet kampionati i beach volley U-18

Nga: K. G. Më: 19 qershor 2021 Në ora: 17:34
Shtyhet kampionati i beach volley U-18

Reshjet e shiut shtyn edhe garën e beachvolley-t.

Sot, Prishtina dhe shumë qytetet të tjera u përfshinë nga shi i madh.

“Për shkak të kushteve atmosferike Kampionati i Beach Volley U18, shtyhet për javën e ardhshme. 

Kampionati do të vazhdoj vikendin e ardhshëm”, njofton Federata e Volejbollit e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat