Fillon kampionati në beachvolley

Volejboll

Fillon kampionati në beachvolley

Më: 3 korrik 2021 Në ora: 12:55
Fillon kampionati në beachvolley

Ka nisur Kampionati i Kosovës në Beach Volley për grupmoshën U22 në të dy konkurencat. Garat po mbahen në Holiday Resort.

Edhe në këtë garë po marrin pjesë mbi tridhjetë ekipe në të dy konkurencat.

Sot dhe neser paradite do të zhvillohen ndeshjet kualifikuese, ndërsa pasdite do të zhvillohen ndeshjet finale. Adhuruesit e beach volley-it do të kenë mundesi ti ndjekin rrethë 56 ndeshje.

Fituesit e Kampionatit në të dyja konkurencat do ta përfaqësojnë në Kampionatin Ballkanik që do të mbahet në Kosovë në muajin Gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat