Triumfojnë Dhurata Sylejmani e Valmira Ramadani

Volejboll

Triumfojnë Dhurata Sylejmani e Valmira Ramadani

Më: 6 korrik 2021 Në ora: 12:39
Triumfojnë Dhurata Sylejmani e Valmira Ramadani

Çiftet nga Kosova kanë marrë pjesë në turne ndërkombëtare të organizuara në Shqipëri dhe Maqedoni. 

Në turneun e organizuar në Velipojë, dyshja Dhurata Sylejmani e Valmira Ramadani kanë fituar vendin e parë. 

Vendin e dytë ka arritur ta fitoj dyshja Adelajda Prenga Xhuda Kruti. 

Një sukses i madh për këto vasha në sportin e beachvolleyt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat