Berisha e Mustafa përfundojnë në vend të tretë

Volejboll

Berisha e Mustafa përfundojnë në vend të tretë

Më: 6 korrik 2021 Në ora: 12:41
Berisha e Mustafa përfundojnë në vend të tretë

Në konkurrencën e meshkujve në beachvoley, dyshja Armend Berisha e Faton Mustafa kanë fituar vendin e tretë në turneun e organizuar nga Universiteti i Tetovës. 

Ndërsa lojtari nga Kosova Adriatik Berisha së bashku me Hamza Veselin nga Tetova, kanë arritur ta fitojn vendin e dytë.

Një sukses i mirë për këta volejbollistët të Kosovës.

Këta morën pjesë në turne ndërkombëtare të organizuara në Shqipëri dhe Maqedoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat