Kombëtarja e Kosovës U-20 mëson kundërshtaret 

Volejboll

Kombëtarja e Kosovës U-20 mëson kundërshtaret 

Më: 6 korrik 2021 Në ora: 21:19
Kombëtarja e Kosovës në beach volley u20 mëson kundërshtaret 

Kombëtarja e Kosovës në beach volley U-20 mëson kundërshtaret.

Dyshja nga Kosova Bajrami/Maliqi kanë mbajtur sot pasdite stërvitje në Izmir, para ndeshjeve kualifikuese të cilat do ti zhvillojnë nesër. 

“Në shortin e hedhur sonte, Kosova në ndeshjen e parë do të përballet me kombëtaren e Greqisë. Ndeshja do të zhvillohet nga ora 11:00 sipas ores lokale, ndërsa në ora 10:00, sipas orës në Kosovë.

Federata e Volejbollit e Kosovës i deshiron suksese dhe fat kombëtares së Kosovës”, - njofton FVK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat