Ndeshjet finale do të luhen nesër

Volejboll

Ndeshjet finale do të luhen nesër

Më: 10 korrik 2021 Në ora: 13:21
Ndeshjet finale do të luhen nesër

Në Holiday Resort sot ka nisur Kampionati i Kosovës në beach volley për seniorë.

Në garë po marrin pjesë 15 ekipe dhe pritet që gjatë vikendit të kemi përballje mjaft interesante.

Ndeshjet finale do të luhen nesër me fillim nga ora 17:00 meshkujt dhe 18:00 femrat.

Në secilën përballje pritet rivalitet dhe si gjithmonë edhe befasi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat