Kur ndryshon Afërdita, fansat mbesin pa frymë!

Volejboll

Kur ndryshon Afërdita, fansat mbesin pa frymë!

Nga: K.G. Më: 10 korrik 2021 Në ora: 15:31
Kur ndryshon Afërdita, fansat mbesin pa frymë!

E qetë si gjithmonë, e zgjuar dhe e vyeshme qoftë si profesoreshë e kulturës fizike qoftë edhe në volejboll, edhe pse në këtë të fundit nuk është aq aktive. 

Ish volejbollistja e Kombëtares së Kosovës, shumë vite pjesë e Kastriotit nga Ferizajt, dikur në Teutë të Durrësit etj. kur ndryshon me veshje, fansat mbesin pa frymë.

Afërdita është shumë e përkushtuar në veshje dhe gjithmonë me veshje sipas stinës!

Image

Kësaj radhe ka befasuar fansat me fustanin ngjyrë si të çelur dhe që i shkon për fytyre si rrallë herë. 

Image

A mos vallë, Afërdita po e përgatitë njërën nga befasitë më të këndshme gjatë kësaj vere apo është një veshje si zakonisht sipas shijes së saj!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat