Treshja e trajnerëve Mustafa, Haxhikadrija e Kajtazi, janë optimistë

Volejboll

Treshja e trajnerëve Mustafa, Haxhikadrija e Kajtazi, janë optimistë

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 12:26
Treshja e trajnerëve Mustafa, Haxhikadrija e Kajtazi, janë optimistë

Kombëtarja e Kosovës U20 meshkujt, po vazhdon me përgaditjet për Kampionatin Ballkanik në qytetin e Gjakovës.

Në kampin stërvitor po mbretëron një atmosferë mjaft pozitive dhe përgaditjet janë duke ecur mjaft mirë.

Treshja e trajnerëve Mustafa, Haxhikadrija e Kajtazi, të mbështetur edhe nga trajneri Bujar Dervishaj po japin maksimumin e tyre dhe janë optimist për paraqitje sa më të mirë në garë.

Kosova do të jetë nikoqire e Kampionatit Ballkanik që do të mbahet në Prishtinë nga 20-24 Korrik dhe do të marrin pjesë gjashtë kombëtare, përfshirë këtu edhe Kosovën.

Shqipëria

Bulgaria

Kosova

Mali i Zi

Maqedonia e Veriut

Turqia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat