Adriatik Kajtazi vazhdon me kampionin

Volejboll

Adriatik Kajtazi vazhdon me kampionin

Nga: K.G. Më: 24 gusht 2021 Në ora: 22:07
Adriatik Kajtazi vazhdon me kampionin

Volejbollisti më i mirë në Kosovë, Adriatik Kajtazi, ka vazhduar kontratën me kampionin Peja.

Peja me Kajtazin është shumë më e fuqishme për edicionin e ri në luftë për të mbrojtur titullin e kampionit.

Volejbollisti Kajtazi bën diferencën në ligë, për çka e bën favorit të madh Pejën edhe në edicionin e ri.    

“Adriatik Kajtazi vazhdon edhe për 1 sezon me ekipin kampion.

Lojtari më shumë përvojë, që luan në pozitën e pasuesit dhe bart numrin 1, ka vazhduar kontratën me klubin tonë edhe për një sezon tjetër.

Me renovimin e Kajtazit priten edhe ardhje tjera, që kanë për synim përsëritjen e sukseseve të sezonit të kaluar.

Por, surprizat nuk kanë të ndalur me kaq!”, njofton KV Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat