Ulpiana përforcohet me dy volejbollistë

Volejboll

Ulpiana përforcohet me dy volejbollistë

Nga: K.G. Më: 26 gusht 2021 Në ora: 13:58
Ulpiana përforcohet me dy volejbollistë

Ulpiana nga Lipjani përforcohet me dy volejbollistë.

Është fjala për Florent Ejupin dhe Egzon Limanin.

Synimet e këtij ekipit janë që të kompletohen sa më mirë për edicionin e ri. 

“Lojtarët Florent Ejupi dhe Egzon Limani do t'i bashkangjiten klubit tonë këtë sezon”, njofton KV Ulpiana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat