Hajdaraj rikthehet në folenë e vjetër!

Volejboll

Hajdaraj rikthehet në folenë e vjetër!

Nga: K.G. Më: 29 gusht 2021 Në ora: 12:44
Hajdaraj rikthehet në folenë e vjetër!

Volejbollisti më i mirë në Kosovë, Bardhyl Hajdaraj, largohet nga Ferizaj dhe rikthehet në folenë e vjetër. 

Lajmi bëhet i ditur nga kampioni Peja, duke vlerësuar Hajdarajn si përforcim të madh. 

“Bardhyl Hajdaraj rikthehet në folenë e vjetër!

Volejbollisti më i mirë në Kosovë, vjen në klubin më të mirë në vend.

Hajdaraj ka një karrierë të bujshme në klubet e Kosovës duke fituar çdo trofe të mundshëm dhe është një vlerë e shtuar e klubit tonë”, njofton KV Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat