Kosova nuk ia del me Greqinë dhe Slloveninë

Volejboll

Kosova nuk ia del me Greqinë dhe Slloveninë

Më: 3 shtator 2021 Në ora: 14:46
Kosova nuk ia del me Greqinë

Kosova është mposhtur nga Greqia në ndeshjen e parë në konkurencen e femrave.

Dyshja Jashari/Koxha në setin e parë kishin paraqitje më të zbehtë, mirëpo në setin e dytë kishin paraqitje më të mirë dhe kishin mundësi edhe të bëjnë më shumë nga loja.

Kosova ka pësuar humbje në ndeshjen e dytë nga Sllovenia.

Dyshja Jashari/Koxha sikur edhe në ndeshjen e parë në setin e dytë treguan lojë më të mirë, mirëpo nuk mjaftoj që ato të fitojnë setin apo ndeshjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat