Leo: E godita topin me shpejtësi deri në 129 km në orë, theva hundën e kundërshtarit! 

Volejboll

Leo: E godita topin me shpejtësi deri në 129 km në orë, theva hundën e kundërshtarit! 

Nga: K.Goca Më: 10 shtator 2021 Në ora: 11:13
Leo: E godita topin me shpejtësi deri në 129 km në orë, theva hundën e kundërshtarit! 

Volejbollisti kroat, Leo Andriç, njihet si bombardues, ka goditje shumë të forta, siç thotë ai deri 129 kilometra në orë.

Reprezentuesi kroat tregon një detaj interesant gjatë një ndeshje.

“E godita topin me një shpejtësi deri në 129 km në orë! 

Unë madje theva hundën e kundërshtarit tim”, tregon Andriç për mediumin kroat “24 sata”. 

“Mezi prisja kundër sllovakëve që të ishim në shërbim dhe të përfundonte loja”, -thotë korrektori kroat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat