KV Drita arrin në Turqi

Volejboll

KV Drita arrin në Turqi

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 17:16
KV Drita arrin në Turqi

Drita nga Gjilani është para sfidave të mëdha në garën e Kupës Ballkanike në volejboll.

Vashat e Dritës janë përgatitur maksimalisht dhe synojnë rezultate sa më të mira.

Kryetrajneri Lorik Ilazi shpreson në paraqitje sa më dinjitoze në këtë garë mjaft të fortë.

“Kampionet e Kosovës kane arritur në Kushadasi të Turqisë, ku do të zhvillojnë garat në BVA Balkan Cup.

Mbrëmjen e së mërkurës KV Drita është akomoduar në hotelin zyrtar të ekipeve pjesëmarrëse dhe gjithçka ka shkuar sipas planit”, njofton KV Drita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat