Disa ndeshje interesante

Volejboll

Disa ndeshje interesante

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 12:39
Orari meshkujt

Superliga e Kosovës do të vazhdoj me ndeshjet e javës së dytë këtë vikend.

Tashmë përveq luftës për titullin e Kampionit, pas vendimit për ndryshim të sistemit të garave nga sezoni i ardhshëm rivaliteti në mes të ekipeve do të jetë edhe më i madh për të siguruar mbijetesen në eliten e volejbollit të Kosovës.

Në konkurencen e femrave kryendeshja do të luhet në Skenderaj, mirëpo edhe ndeshjet tjera do të jenë mjaft interesante.

Image

Orari femrat

Në konkurencen e meshkujve pothuajse secila ndeshje është rivalzuese dhe adhuruesit do të kenë mundësi të ndjekin ndeshje mjaft interesante.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat