Ferizaj fiton kryendeshjen në kryeqytet 

Volejboll

Ferizaj fiton kryendeshjen në kryeqytet 

Nga: K.G. Më: 10 tetor 2021 Në ora: 21:56
Ferizaj fiton kryendeshjen në kryeqytet 

Ferizaj ka shënuar fitore me rezultat 3:1 ndaj Prishtina Volley, në kryendeshjen e javës së dytë që u zhvillua në kryeqytet.

Ferizaj shënon fitoren e dytë dhe Prishtina Volley pëson humbjen e dytë në elitën e volejbollit të Kosovës (meshkujt).

Femrat

Feronikeli - Malisheva 3:0
Fushë Kosova - Drita 0:3
Fer Volley - Kastrioti 3:0
Skenderaj - M - Technologie 3:0

Meshkujt

Golden Eagle - Luboteni 0:3
Prishtina Volley - ferizaj 1:3
Ilpuana - Peha 0:3
Drita - Skëenderbeu 3:1

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat