Disa skuadra favorite - Bota Sot
Disa skuadra favorite

Volejboll

Disa skuadra favorite

Nga: K. G. Më: 12 tetor 2018 Në ora: 15:44
Pamje nga një ndeshje

Zyra e Federatës së Volejbollit e Kosovës konfirmoi se të shtunën dhe të dielën do të zhvillohen ndeshjen e javës së dytë të Superligës së Kosovës në konkurrencën e femrave dhe të meshkujve.  Java e dytë (meshkujt), e shtunë: As Vushtrria-Peja (19.00), Drita-Ulpiana (19.00), ndërsa të dielën takohen: Shpella-Theranda (19.30) dhe Drenica-Prishtina Volley (19.45), kurse Luboteni - Vëllaznimi është shtyrë. Te femrat, të shtunën do të takohen Prishtina F-Drita (13.30), Ferizaj-M-Technologie (16.30), Ulpiana-Vushtrria (18.00) dhe të dielën: Skenderaj-Gryka (16.00). Prishtina Volley, Peja te meshkujt dhe të femrat Skenderaj e Drita janë favoritë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera