Favoritët nuk lëshojnë pe - Bota Sot
Favoritët nuk lëshojnë pe

Volejboll

Favoritët nuk lëshojnë pe

Nga: K. G. Më: 21 tetor 2018 Në ora: 13:28
Pamje nga një ndeshje

Luboteni nga Ferizaj shënoi fitore të thellë me rezultat 3:0 ndaj Ulpianës së Lypjanit. Ferizajasit u kthyen me tri pikë të mëdha, kurse Peja si vendase e mposhti me 3:1 Dritën nga Gjilani dhe Theranda me rezultat 3:0 Drenicën nga Skenderaj.

Rezultatet e javës së tretë të Superligës së Kosovës në volejboll (meshkujt): Theranda-Drenica 3:0 (25:18, 25:13, 25:20), Ulpiana-Luboteni 0:3 (22:25,20:25,20:25) dhe Peja-Drita 3:1 (25:19,12:25, 25:19, 25:19). Te femrat, java e tretë: Vushtrria-Prishtina F. 0:3 (17:25, 8:25, 13:25) dhe Feronikeli-Skenderaj 0:3 (15:25,19:25, 21:25). Me një fjalë, favoritët nuk lëshuan pe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat