KV Dukagjini fiton derbin e qytetit - Bota Sot
KV Dukagjini fiton derbin e qytetit

Volejboll

KV Dukagjini fiton derbin e qytetit

Nga: K. G. Më: 28 tetor 2018 Në ora: 19:09
KV Dukagjini fiton derbin e qytetit

Klubi i volejbollit Dukagjini i Klinës triumfoi ndaj rivales së qytetit, Klinës, me rezultat 3:1, në kuadër të Ligës së Parë të Kosovës, në konkurrencën e femrave. “Është zhvilluar derbi lokal në mes KV Klinës dhe KV Dukagjinit, e cila përfundoi në të mirë të ikonës së qytetit KV Dukagjini me rezultat 3:1.

Image

Stafi i KV Dukagjinit falënderon të gjithë qytetarët tonë për mbështetjen, donatorët e saj, familjarët e vajzave për mbështetjen pa rezervë si dhe një falënderim i veçantë për vajzat e klubit për kulturën e treguar dhe angazhim maksimal. Urime të gjithëve fitorja dhe suksese në ndeshjet e radhës”, thuhet në faqen e KV Dukagjinit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...