Kështu rruhet trajneri i njohur i Kosovës

Xhudo

Kështu rruhet trajneri i njohur i Kosovës

Nga: K. Goca Më: 10 korrik 2019 Në ora: 11:19
Kështu rruhet trajnerin i njohur i Kosovës

Nuk e ka kompleks asnjë punë! Është punëtor i madh dhe trajner i njohur i xhudos, Anton Cena. 

Ai udhëheq ekipin e Policit të Prishtinës dhe Studentit të Vushtrrisë, ndryshe është veteran.   

Image

Cena ka postuar një foto duke u rruar dhe tregon se është tipik si mentaliteti japonez.

“Zgjimi në ora 06.00, me pas rroja me zhilet. Këtë e do etika kur je në uniforme. Kështu e ka jeta me orar prej mëngjesit e deri në mesnatë.

Unë si japonezët i punës rendit, rregullit dhe disciplinës!”, shkruan Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat