Mahnitëse si duken Majlinda dhe Kuka

Xhudo

Mahnitëse si duken Majlinda dhe Kuka

Nga: K. G. Më: 16 korrik 2019 Në ora: 12:46
Mahnitëse si duken Majlinda dhe Kuka

Krenaria e kombit shqiptar, kampionia olimpike Majlinda Kelmendi, ka bërë një fotografi së bashku me përzgjedhësin e kombëtares së Kosovës, Driton Kuka.

Fotografi mahnitëse, ku shihet Kuka dhe Majlinda, në mes portreti i madh i xhudistes sonë të madhe, e kush tjetër pos Majlinda.

Kuka është sikur në qiellin e shtatë, ngase javën që e lamë pas u kthyen me një medalje të artë dhe dy të argjendta nga Grand Prix i Hungarisë.

Nora Gjakova (-57 kg) dhe Distria Krasniqi (-48 kg) fituan medalje të argjendta dhe Akil Gjakova shkëlqeu, u stolis me të artën në kategorinë -73 kg.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat