Haradinaj mat forcat me Majlindën - Bota Sot
Haradinaj mat forcat me Majlindën

Xhudo

Haradinaj mat forcat me Majlindën

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 10:02
Ramush Haradinaj dhe Majlinda Kelmendi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, mëngjesin e sotëm e ka nisur duke matur forcat me kampionen olimpike Majlinda Kelmendi.

Trajneri i suksesshëm Driton Kuka ka qenë ai që ka postuar një foto ku shihet Haradinaj me Kelmendin.

“Kryeministri ynë po bën xhudo. Duke stërvitur kryeministrin dhe kampionen olimpike”, shkroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...