Pas incidentit, Svetlana vesh fanellën e kombëtares së Kosovës   - Bota Sot
Pas incidentit, Svetlana vesh fanellën e kombëtares së Kosovës  

Xhudo

Pas incidentit, Svetlana vesh fanellën e kombëtares së Kosovës  

Nga: Kemajl Goca Më: 13 gusht 2019 Në ora: 10:48
Pas incidentit, Svetlana vesh fanellën e kombëtares së Kosovës, në takim me mikun e Kosovës Anton Cena

Svetlana vesh fanellën e kombëtares së Kosovës. Nuk është serbe po është ruse dhe shteti i saj, Rusia, nuk e ka njohur shtetin e Reoublikës së Kosovës.

Image

Me kinezin

Svetlana nuk e ka pasur problem ta vesh fanellën e Kosovës dhe ka bërë një fotografi me kampionin e botër për veteran Anton Cena, reprezentuesin tonë.

“Ambasador nuk caktohesh sipas detyrës po rezultatet të ngrisin në nivel të ambasadorit. Mikja ime ruse Svetlana dhe kinezi Gao Hongvei tk veshur ne fanella me simbole të Kosovës mbas incidentit diplomatik që ndodhi në këto gara botërore në Chengdu të Kinës. 

A po duken bukur? 

Faleminderit shumë shitores Velera për këto reklama kaq te bukura,  Faton Paçarada. Shpresoj të te pëlqen mikesha ime!”, shkruan Cena në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat