Driton Kuka: Po e presim Qeverinë e re - Bota Sot
Driton Kuka: Po e presim Qeverinë e re

Xhudo

Driton Kuka: Po e presim Qeverinë e re

Nga: K. G. Më: 15 tetor 2019 Në ora: 12:49
Driton Kuka: Po e presim Qeverinë e re

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, ka nërë një koment të shkurtër. “Me shkas...
Sportistët Elitar në Gjermani, Francë dhe shumë shtete tjera Evropiane janë pjesë e Policisë apo Ushtrisë.

Po e presim Qeverinë e re të vazhdoj avancimin e infrastrukturës Sportive por jo vetëm.

Momentalisht jemi në Kienbaum afër Berlinit në Qendrën Nacionale Gjermane për Sportistët Elitar!

Bashkëpunim mes nesh, Federatës Gjermane, Sportistëve Elitar të Bundes policisë e në Kamp Stërvitor edhe Elita e xhudos Franceze si dhe shumë shtete tjera”, shkruan Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat