Kampionia olimpike në rolin e shitëses së akulloreve  - Bota Sot
Kampionia olimpike në rolin e shitëses së akulloreve 

Xhudo

Kampionia olimpike në rolin e shitëses së akulloreve 

Nga: K. G. Më: 17 tetor 2019 Në ora: 11:17
Kampionia olimpike në rolin e shitëses së akulloreve 

Një fotografi domethënëse e ka postuar përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka. Aty shihet edhe kampionia olimpike Majlinda Kelmendi dhe Distria Krasniqi, xhudiste që vazhdimisht i sjellin gëzime shtetit tonë.

“Kampionja Olimpike, japonezja Kaori Matsumoto, në rolin e saj të ri si shitëse akulloresh!

Takim i ngrohtë me kampionet tona Majlindën e Disin.

Populli Japonez model për kulturën e punës dhe përkushtimin për punë deri në ditën e fundit të jetës!”, shkruan Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat