Emri i madh në Kosovë punon edhe me karrocë - Bota Sot
Emri i madh në Kosovë punon edhe me karrocë

Xhudo

Emri i madh në Kosovë punon edhe me karrocë

Nga: Kemajl Goca Më: 11 qershor 2020 Në ora: 15:49
Emri i madh në Kosovë punon edhe me karrocë

Është modest, e punon secilën punë dhe as që zgjedh çfarë është. Është kampion bote për veteran për polici në xhudo, Anton Cena, me pozitë të lartë edhe në policin e Kosovës.

Po ashtu është edhe trajner i klubit të xhudos Polici nga Prishtina.
Kur është i lirë nuk përton të punon edhe punë tjera siç shihet duket bartur edhe beton me karrocë. 

“Kur nuk mëson lopata e karroca nuk te largohen nga duart.

‘Punë, punë ditë e natë për me blerë një agregat”, ka thënë Naimi Çajupit se atëherë nuk kane pasur rrymë!”, shkruan Cena në profilin e tij në facebook. Cena është shembull se si punohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat