E lë karrocën, ky është emri i njohur i sportit në Kosovë - Bota Sot
E lë karrocën, ky është emri i njohur i sportit në Kosovë

Xhudo

E lë karrocën, ky është emri i njohur i sportit në Kosovë

Nga: K. G. Më: 18 qershor 2020 Në ora: 16:50
E lë karrocën, ky është emri i njohur i sportit në Kosovë

E lë karrocën dhe punët e rënda fizike  - emri i njohur i sportit në Kosovë

Xhudisti veteran, Anton Cena, aktualisht trajner i klubit “Polici” nga Prishtina, ka bërë të ditur se përfunduar punën e rëndë, me karrocë. 

“Përfunduan punët e rënda fizike. Nga sot vetëm dekorimet e kompleksit sportiv.

Ngadalë ama po i vije fundi i mundit që kam bërë deri me tani. Kurrë mos u dorëzo!”, shkruan mes të tjera Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat