Driton Kuka ka një brengë

Xhudo

Driton Kuka ka një brengë

Nga: K.G. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 16:28
Driton Kuka ka një brengë

Selektori i Kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka një mesazh interesant dhe edhe një brengë!
“Sot Kosova prapë po voton!

Kosovën ta duam pa kushte duke punuar të gjithë aty ku dijmë e mundemi më së miri.

Shpresojmë që të ndërtohen institucione stabile e jo të shkohet në zgjedhje çdo vjet!

Zgjedhjet e shpeshta po krijojnë jostabilitet e sidomos ne këtë kohëra të vështira

Kosova sot ndër vendet e rralla që ende s’ka filluar vakcinimin, kjo të jetë fillimi i brengave qysh nesër kushdo që merr besimin e popullit”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat