Kuka: Kosovë, bijtë e bijat tua sot po mahnitin botën 

Xhudo

Kuka: Kosovë, bijtë e bijat tua sot po mahnitin botën 

Nga: K.G. Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 11:22
Kuka: Kosovë, bijtë e bijat tua sot po mahnitin botën 

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, uron Kosovën për 13 vjetorin e Pavarësisë. Kuka tha se Kosovë, bijtë dhe bijat  e tua sot po e mahnitin botën.

“Urime Kosovë ...

Po rritesh e po lëshon shtat çdo ditë e më e fortë!

Bijtë e bijat tua sot po mahnitin Botën çdo ditë e më shumë gjithandej! Dje, sot, nesër  e përgjithmonë me përkushtim për vendin tim!”, shkruan Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat