Kuka: Sa krenar me Majlindën! 

Xhudo

Kuka: Sa krenar me Majlindën! 

Nga: K.G. Më: 3 mars 2021 Në ora: 14:04
Kuka: Sa krenar me Majlindën! 

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, si gjithmonë është krenar me krenarin e kombit shqiptar, xhudisten Majlinda Kelmendi (-52 kg),

“Sa shumë shkëlqente Copacabana në Rio De Janeiro!

Jo nga dielli por nga medalja e Artë Olimpike në gushtin e 2016!

Sa krenar me Majlindën që isha jam dhe do jem krejt jetën. Jo vetëm unë por mbarë Kombi Shqiptar!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat