Kuka: Presidentja vlerësoj të arriturat e ekipit tonë 

Xhudo

Kuka: Presidentja vlerësoj të arriturat e ekipit tonë 

Më: 6 prill 2021 Në ora: 15:13
Kuka: Presidentja vlerësoj të arriturat e ekipit tonë 

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, sot me ekipin e tij, u prit nga presidentja e Kosovës, znj. Vjosa Osmani. 

“Vizita e parë për Kampionët e xhudos!

Presidentja Vjosa sot nisi punën e saj me takimin me federatën e Xhudos!

Medalistet Evropiane, Botërore e Olimpike në krye me Kryetarin dhe trajnerin e tyre i uruan punë të mbarë Presidentes së shtetit tonë!

Presidentja vlerësoj të arriturat e ekipit tonë dhe potencoj nevojën për më shumē Diplomaci sportive për imazhin e shtetit tonë.

Po ashtu së bashku me një foto simbolike shënuam Ditën Ndërkombëtare të Sportit për Zhvillim dhe Paqe!
Kosova mbi të gjitha...”, ka shkruan Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat